BOTHUNTERS.PL bezpieczeństwo, trojan, botnet, wirus i łamanie haseł z serwisu nasza-klasa, hacking i cracking. Ciemna Strona Mocy u nas w świetle reflektorów.

Jeżeli ktoś uruchomi jakiś program na Twoim komputerze, to ten komputer przestaje być już Twój.

Konto:

Niezalogowany
Zaloguj się

Menu główne:


Blog

5 komentarzy do Uwaga na przekręt: POTRZEBUJESZ KREDYTU

 1. Marek

  24 września, 2014 o godzinie 15:24

  Maile takiej treści otrzymuję niemal codziennie. Dziwi mnie tylko fakt że ludzie się na to nabierają, a nabierać się muszą skoro to funkcjonuje.

 2. Crediteo

  1 czerwca, 2015 o godzinie 14:24

  Nigeryjski przekręt – stary i sprawdzony sposób na łatwowiernych. Niestety, ludzie się dalej na niego nabierają. Na szczęście to w większości przypadków, problem osób +40. Młodzi się już nie dają nabrać.

 3. Success Loan Firm

  29 października, 2018 o godzinie 09:13

  Czy jesteś zainteresowany uzyskaniem pożyczki? Jestem pożyczkodawcą prywatnym, udzielam pożyczki @ 2% rocznie, oferuję pożyczkę od 10 000 € do 950 000 € ……. uprzejmie wróć do mnie przez e-mail ( lendersuccess@gmail.com), jeśli jesteś zainteresowany, abym mógł podać więcej informacji o naszych warunkach wypożyczenia.

  Sukces firmy pożyczkowej

 4. zabielski

  7 listopada, 2018 o godzinie 12:02

  Dzień dobry,
  Potrzebujesz zasobów, aby stworzyć własny biznes, dom, firmę, kupić samochód, kupić motocykl, więcej osobistych potrzeb na swoje pytanie. Dajemy pożyczki osobiste w przedziale od 2 000 do 100 000 000 z nominalną stopą procentową 3% niezależnie od kwoty. Prosimy o podanie we wniosku o pożyczkę dokładnej kwoty, którą chcecie pożyczyć i wybranego okresu spłaty. E-mail: zabielski.wojciech11@gmail.com

  nazwa wnioskodawcy ———————–
  kraj—————————
  stan——————–
  adres————————–
  numer telefonu———————–
  potrzebna kwota pożyczki ————————-
  wiek——————–
  Trwanie———————-
  stan cywilny—————————-

 5. Ryan Jeremy

  12 listopada, 2018 o godzinie 23:59

  Świadectwo – oferta pożyczki Świadectwo “” Nie powinieneś przegapić tej okazji [mam na imię Mrs.shandrell porter. Mieszkam w USA i jestem dziś szczęśliwą kobietą? i powiedziałem sobie, że pożyczkodawca, który uratuje moją rodzinę od naszej złej sytuacji, odniosę się do kogoś, kto go szuka, dał mi szczęście dla mnie i mojej rodziny. Potrzebowałem pożyczki w wysokości 50 000,00 na Mana z trójką dzieci. Szukałem pożyczki na trzy miesiące, by spłacić swoje długi. Zostałem oszukany i wziąłem pieniądze, dopóki w końcu nie spotkałem Boga. Nigdy nie sądziłem, że w Internecie wciąż istnieją pożyczkodawcy, ale ku mojemu wielkiemu zdziwieniu dostałem pożyczkę, nie tracąc czasu. Spotkałem się z tym uczciwym i BOGIEM, obawiając się pożyczkodawcy, który pomógł mi z pożyczką o wartości 50 000 euro. On jest BOGIEM, bojąc się człowieka, jeśli potrzebujesz pożyczki, aby rozwiązać swoje problemy, a spłacisz pożyczkę, skontaktuj się z nim i powiedz mu, że portier Mrs.Shandrell jest, że polecasz mu go. Skontaktuj się z Panem Donaldem Walterem, poprzez e-mail: (globalprovissioncompany@gmail.com)

Napisz komentarz

(*)
Pole wymagane