BOTHUNTERS.PL bezpieczeństwo, trojan, botnet, wirus i łamanie haseł z serwisu nasza-klasa, hacking i cracking. Ciemna Strona Mocy u nas w świetle reflektorów.

Jeżeli ktoś uruchomi jakiś program na Twoim komputerze, to ten komputer przestaje być już Twój.

Konto:

Niezalogowany
Zaloguj się

Menu główne:


Blog

8 komentarzy do Rock Phish wprowadza nowy atak kombinowany

 1. Michal

  25 kwietnia, 2008 o godzinie 11:03

  Widze ze redaktorzy tej strony nie znosza krytyki i usuwaja nieprzychylne im komentarze, zaprawde zalosne.

 2. Borys Łącki [LogicalTrust.net]

  25 kwietnia, 2008 o godzinie 15:40

  Do naszego bloga pisze kilka osób. Ja na przykład osobiście krytykę konstruktywną jak najbardziej akceptuję i komentarzy nie usuwam. Widocznie autor newsa uważał w danym momencie inaczej, czego nie popieram i mam nadzieję, że sie poprawi :} Swoją drogą [odnośnie Twojego komentarza usuniętego], RSA nie podało szczegółów dotyczących tych ataków, a news IMHO ma jedynie ukazać, że stopień zaawansowania i komplikacji ataków rośnie :} Pozdrawiam, prosząc o więcej krytycznych uwag :]

 3. Patryk Dawidziuk

  25 kwietnia, 2008 o godzinie 19:23

  eee to jakaś pomyłka musiała być, Patryku, czy mógłbyś tutaj sprostowanie tudzież dementi popełnić?

 4. Patryk Krawaczyński [NFsec.pl]

  25 kwietnia, 2008 o godzinie 22:37

  Krytyka, charakteryzuje się tym, że osoba krytykująca przedstawia lub sugeruje jednocześnie sposób lub sposoby rozwiązania problemu poddanego krytyce. Poprzedni wpis Pana Michała, nawet nie stał obok – docinki – był to wg. mnie kilku słowny bezsens będący impulsem podczas obniżenia samopoczucia spowodowanego zachmurzonym niebem i niepotrzebną próbą zabicia czasu – nie wprowadzający nic konstruktywnego. Szczególnie jak to zauważył Borys – nawet nie sprawdził źródła z którego został przejęty news. Lecz czy – załóżmy „nieprzychylnym komentarzem” można też nazwać zdanie nawet nie odnoszące się do informatywnego przekazu newsu ? Jeśli kogoś uraziłem usunięciem wpisu przepraszam (Pan Michał na pewno może go odtworzyć z pamięci dodając go drugi raz).

 5. Michal

  28 kwietnia, 2008 o godzinie 20:22

  Komentarz nie byl zlosliwy ani obelzywy, wiec to moze Patryk mial obnizona samoocene i go tak odebral :P. Komenarz krytykowal ilosc informacji przekazanej w newsie — fajnie ze informujecie o nowinkach ale jak mowa jest o jakims nowym ataku to dobrze by bylo wiedziec co jest nowego w tym ataku, bo inaczej to wiem tylko tyle ze ktos oglosil ze znalazl nowy atak .Super! Niebywale istotna i ciekawa informacja!(to tez nie byla zlosliwosc).

 6. Michal

  28 kwietnia, 2008 o godzinie 20:25

  Super! Widze, ze news zostal uzupelniony, teraz moze kandydowac do miana newsa wzorowego.

  Cala sytuacje z mojego punktu widzenia skompentowalem tu:
  http://bothunters.pl/2008/04/24/rock-phish-wprowadza-nowy-atak-kombinowany/#comment-44

 7. Patryk Krawaczyński [NFsec.pl]

  28 kwietnia, 2008 o godzinie 21:19

  Nie przypominam sobie bym był z Panem na TY. Ostatni komentarz jest powieleniem poprzedniego, w dodatku link prowadzi do tych samych komentarzy.

 8. Michal

  30 kwietnia, 2008 o godzinie 12:40

  Tak teraz to wiem, PAN Patryk ma zdecydowanie obnizona smoocene

Napisz komentarz

(*)
Pole wymagane