BOTHUNTERS.PL bezpieczeństwo, trojan, botnet, wirus i łamanie haseł z serwisu nasza-klasa, hacking i cracking. Ciemna Strona Mocy u nas w świetle reflektorów.

Jeżeli ktoś uruchomi jakiś program na Twoim komputerze, to ten komputer przestaje być już Twój.

Konto:

Niezalogowany
Zaloguj się

Menu główne:


Blog

3 komentarze do Film z nalotu Policji na domek skimmerów/carderów

 1. schizyk

  7 października, 2008 o godzinie 15:48

  Więcej newsów ze świata cardingu poproszę ;-) Sprzęt mieli imponujący… W podmienianiu terminali w sklepach nie ma żadnej magii – zazwyczaj robi to osoba zatrudniająca się tam (carder lub przekupiony pracownik). ładnie ładnie.. Szansa wpadki przy regularnej działalności jest ogromna, zniszczyła ich chciwość.
  Zresztą, istnieją zdecydowanie lepsze sposoby:
  http://pl.youtube.com/watch?v=Nm4AEyFPHXM

 2. Patryk Dawidziuk

  7 października, 2008 o godzinie 23:15

  huh lol ;-) Rumuńska metoda wymiata :D

 3. intelinvention

  14 kwietnia, 2009 o godzinie 23:49

  Banki nie zainteresowały się zabezpieczeniem własnych klientów.

  Dwudziestu czterem bankom w Polsce dnia 20-23 Lutego 2009 złożono pocztą propozycję zakupu indywidualnych zabezpieczeń NONSKIMMING, które chronią każdego klienta posiadającego kartę płatniczą z paskiem magnetycznym przed kopiowaniem danych z tego paska na karcie płatniczej podczas transakcji z bankomatu. Dodatkowo wspomniano prezesom tych banków oraz ich dyrektorom do spraw bezpieczeństwa o istnieniu klawiatury uniemożliwiającej sczytywanie kamerą , podglądanie za pomocą zestawów zwierciadeł czy wręcz podpatrywanie z boku wpisywanego kodu PIN z klawiatury bankomatu (przez osoby postronne). Do dnia dzisiejszego tylko jeden bank CITY HANDLOWY okazał niewielkie zainteresowanie (pracownik od bezpieczeństwa transakcji bankomatowych oddelegowany przez Panią Prezes dwa razy zadzwonił by się dowiedzieć w czym rzecz). Z oczywistych względów nie podano wszystkich informacji.

  * Z wcześniejszych rozmów z pracownikami (z góry) banków wynika iż BANKI NIE SĄ ZAINTERESOWANE CHRONIENIEM PRZED OKRADANIEM NAWET WŁASNYCH KLIENTÓW.
  Przez najbliższe dwa nadchodzące lata złodziej będą z całą pewnością nasilać swe ataki na klientów korzystających z bankomatów, gdyż wszystko wskazuje na to, że banki nie zainwestują w bezpieczeństwo tylko przerzucą ciężar na klientów i policję.
  Będą udzielać mądrych rad jak masz rozpoznać że złodziej właśnie zmodyfikował bankomat i czai się na Twoje pieniądze, a Ty będziesz się przyglądał i dalej nie będziesz pewien czy jesteś jedynym posiadaczem dostępu do własnych pieniędzy na koncie.
  Co innego banki mówią w oficjalnych komunikatach i reklamach, a w rzeczywistości co innego robią. To tylko piarowskie zabiegi wybielające ich mroczną naturę.
  Zabezpieczenia NONSKIMMING i prawa do nich kupią za granicą i na tym zarobią krocie, a polscy bankowcy już po czasie z dumą będą trąbić, że właśnie zakupili z zagranicy najnowsze rozwiązanie techniczne chroniące klientów.
  Niebawem NONSKIMMING będzie dostępny w detalu z powodu braku zainteresowania bankowców, każdy będzie mógł go kupić za własne pieniądze.
  Zobaczymy też niebawem, jak zainteresowane są firmy produkujące bankomaty ich właściciele zabezpieczeniem przed skimmingiem.

Napisz komentarz

(*)
Pole wymagane