BOTHUNTERS.PL bezpieczeństwo, trojan, botnet, wirus i łamanie haseł z serwisu nasza-klasa, hacking i cracking. Ciemna Strona Mocy u nas w świetle reflektorów.

Jeżeli ktoś uruchomi jakiś program na Twoim komputerze, to ten komputer przestaje być już Twój.

Konto:

Niezalogowany
Zaloguj się

Menu główne:


Blog

3 komentarze do Partner ze mną czyli nigeryjski przekręt prawie po polsku

 1. Jurgi

  4 listopada, 2009 o godzinie 16:42

  A ja jestem ciekaw, z czego ewentualnie korzystają malware’sanci ;) przy tłumaczeniu poza Google Translate. Ostatnio dostałem typowy spamik, ale z wyjątkowo małą ilością błędów, przy szybkim czytaniu można by ich nawet nie zauważyć:

  »»»
  Hello Friend

  Moja przyjaciółka Linda otrzymały dziś iPhone z tej strony www(.elec-safe-quality.)com, to iphone jest oryginalny i całkowicie odblokowany również usług tej firmy jest dobra. Wysyłka szybko.

  Jeśli chcesz kupić elektroniki, można odwiedzić ich stronę internetową lub dodać swoją MSN: elektro-safe (@ hotmail.) Com lub wysłać mail na eksport(@elec-safe-quality.)com

  usuń nawias podczas odwiedzania naszej strony internetowej

  Hope you have a good zakupy!
  «««

 2. Borys Łącki

  4 listopada, 2009 o godzinie 19:08

  Zależy wszystko od inwestycji. Pisaliśmy kiedyś o specjalnych serwisach tłumaczących dla spamerów, malware’santów itp. Więc jak ich stać to taką usługę wykupują. Można też dojść do wniosku, że mafie nie siedzą w .uk ani .usa bo tam mogliby poprosić co drugą osobę i na pewno ktoś by przetłumaczył ;]

 3. KLAKIER

  13 lutego, 2010 o godzinie 21:17

  ja dostałem spadek 2,5 miliona euro do odbioru w hiszpani. wystarczy wysłać ksero dowodu na początek i po kilkunastu e-mailach 200 euro na uruchomienie prawa spadkowego. wysłałem ksero ze zmianami danych pesel i nr dowodu (paint jest niezastąpiony :) ) ale kasy nie wysłałem :) powiedziałem ze wyśle pieniążki po otrzymaniu zawiadomienia przez poczte zwykłym listem o spadku i danych firmy adwokackiej (czekam z niecierpilwościa) kasa sie przyda . pozatym dom, fabryka kasyna itd i bede jeżdził najnowszym ferrari jak takie znajde chyba w promcji shella na stacji benzynowej za punkty.
  wielki wał !! nic wiecej…. tylko tak dalej naiwni ludzie a bedzie lepiej w nigerii
  ….za darmo to nawet wpierdal nie można dostać a co dopiero taką kase… LUDZIE TROCHE ROZSĄDKU.

Napisz komentarz

(*)
Pole wymagane