BOTHUNTERS.PL bezpieczeństwo, trojan, botnet, wirus i łamanie haseł z serwisu nasza-klasa, hacking i cracking. Ciemna Strona Mocy u nas w świetle reflektorów.

Jeżeli ktoś uruchomi jakiś program na Twoim komputerze, to ten komputer przestaje być już Twój.

Konto:

Niezalogowany
Zaloguj się

Menu główne:


Blog

4 komentarze do Wciąż żywy temat fałszywych torrentów z filmami zawierającymi przekierowanie do złośliwego oprogramowania

 1. Abc

  14 września, 2010 o godzinie 23:04

  „i próba rozpędzenia łącza”. Jasne, chyba tak kazdy sie tlumaczy ze sprawdza szybkosc lacza i wogole. Zwyczajne piracenie.

 2. Borys Łącki

  15 września, 2010 o godzinie 00:16

  Widać niektórym należy ironię podkreślać by zrozumieli. Oczywiście, że nie każdy się tak tłumaczy. Większość ma wszystko w d. i się w ogóle nie tłumaczy twierdząc, że nie kradnie. Przemyśl co w kontekście prawa polskiego oznacza „zwyczajne piracenie”?
  Swoją drogą jeśli przyjrzysz się uważnie zrzutowi ekranu i zakładasz, że faktycznie byłem zainteresowany Zmierzchem i jeszcze w wersji kinowej to niestety ten przykład „zwyczajnym piraceniem” nie był.
  Pomijając fakt, że skoro to nie był film objęty prawami autorskimi to w jaki sposób mogłem to piracić? ;]

 3. aaede

  5 stycznia, 2011 o godzinie 12:21

  @Abc – weż wyluzuj.
  „zwyczajne piracenie” to wysiadywanie godzinami i ściąganie „nośnych filmów dla nastolatków”.
  Pisanie artykułów na podstawie drążenia tematu (analiza połączeń, itd) a następnie zaprezentowanie go nam. Zamiast być zadowolony źe ktoś tą robótkę odwalił, jęczysz.

 4. Zmiana adresu IP – VPN i proxy w USA i UK » Blog Archive » Czy warto pojawiać się w sieci pod własnym IP? - Dostep do HULU, BBC, iPlayer, TV online, anonimowe p2p i torrent.

  19 stycznia, 2011 o godzinie 14:06

  […] nie. I tak jak w sieciach torrent pojawiają się fałszywe pliki (z wirusami i trojanami: http://bothunters.pl/2010/09/14/wciaz-zywy-temat-falszywych-torrentow-z-filmami-zawierajacymi-przeki…) tak samo pojawiają się tam spreparowane pliki  wpuszczone do sieci przez policję czy […]

Napisz komentarz

(*)
Pole wymagane