BOTHUNTERS.PL bezpieczeństwo, trojan, botnet, wirus i łamanie haseł z serwisu nasza-klasa, hacking i cracking. Ciemna Strona Mocy u nas w świetle reflektorów.

Jeżeli ktoś uruchomi jakiś program na Twoim komputerze, to ten komputer przestaje być już Twój.

Konto:

Niezalogowany
Zaloguj się

Menu główne:


Blog

4 komentarze do Scam od Barrister Don Moore – komentarz ofiary

 1. OkropNick

  11 grudnia, 2010 o godzinie 18:52

  „Spanikowana idiotka placzaca i trzesaca sie podalam nr konta.” – a niby co tajnego jest w numerze konta? Nie ironizuje, poważnie pytam.

 2. bad_too

  11 grudnia, 2010 o godzinie 22:23

  Moze sie pomylila i podala nr. karty kredytowej ;p

 3. Ślubek

  12 grudnia, 2010 o godzinie 11:05

  OkropNick – podała nie tylko numer konta, ale i nr dowodu osobistego. Być może również i inne dane – trudno wymagać, by teraz, opisując sprawę, pamiętała dokładnie, co „płacząca i trzęsąca się” (wyrazy współczucia!) mówiła przez telefon.

 4. pati

  22 grudnia, 2010 o godzinie 14:24

  Ja też dostałam dwie wiadomości od „szanownego pana Don Moore’a”
  Jest to na tyle bezszczelne że pierwszą wiadomość dostałam na PM w Facebook’u, zaś kolejną na GoldenLine, w odstępie jakiegoś miesiąca. Treść wiadomości bardzo podobna, że mój wujek wraz z rodziną zginęli w wypadku samochodowym i że jest do odebrania spadek 12,5mln dolarów i że bank czeka przez kolejne 10 dni roboczych na zgłoszenie się w tej sprawie i że pan Don Moore zajmie się wszystkim że wystarczą mu tylko moje dane osobowe i numer karty on zajmie się przelewem, że posiada wszystkie dokumenty i oczywiście kontakt tylko na jego prywatny mail- podkreśla ze względu na bezpieczeństwo!!! List napisany bardzo miło, że pozdrawia że nie chce przeszkadzać ale ma złą wiadomość o śmierci mojego wujka i że kontaktował się w tej sprawie z ambasadą żeby mnie odnaleźć, że jestem najbliższą pozostałą rodziną itd… Najbardziej przeraziło mnie to że pierwszą wiadomość na FB olałam bez odpowiedzi a tu nagle na GoldenLine znowu to samo.

Napisz komentarz

(*)
Pole wymagane