BOTHUNTERS.PL bezpieczeństwo, trojan, botnet, wirus i łamanie haseł z serwisu nasza-klasa, hacking i cracking. Ciemna Strona Mocy u nas w świetle reflektorów.

Jeżeli ktoś uruchomi jakiś program na Twoim komputerze, to ten komputer przestaje być już Twój.

Konto:

Niezalogowany
Zaloguj się

Menu główne:


Blog

2 komentarze do Green technology offer czyli spam dla naiwnych

 1. Y.Q.

  28 czerwca, 2011 o godzinie 19:29

  Teoretycznie i z wierzchu, wszystko jest w porządku. Pozostaje jednak jedno małe „ALE”. Osobiście mogę podejrzewać że ten news został napisany na zamówienie G.T.W., czyli kompleksu paliwowo/motoryzacyjno/energetycznego. Po przeczytaniu tego artykuliku, niczego nieświadomi userzy wklepią bezmyślnie do filtrów antyspamowych, frazę „Green technology”, i to będzie pozamiatane dla polskiej firmy o takiej samej nazwie. Wiem o czym piszę, ponieważ już kilkakrotnie były podobne lecz mniej finezyjne podchody aby tę firmę wyeliminować z rynku. Dla jasności adres: http://www.greenev.eu/

 2. Borys Łącki

  29 czerwca, 2011 o godzinie 15:22

  Ciekawa teoria. Chociaż trochę naciągana gdyż po pierwsze IMHO bardzo mało normalnych osób karmi swoje filtry wiadomościami, które stwierdza, że są SPAMem (a tym bardziej tylko na określone słowa), a po drugie musiałaby ta firma (GT) rozsyłać miliony wiadomości mailowych by mocno tracić na tym, że 0.01% filtrów będzie miało dodaną taką frazę i ich wiadomości nie dotrą. Są tańsze, szybsze, wydajniejsze sposoby szkodzenia w sieci.
  Ale oczywiście zakładamy, że taka opcja także wchodzi w grę :]

Napisz komentarz

(*)
Pole wymagane