BOTHUNTERS.PL bezpieczeństwo, trojan, botnet, wirus i łamanie haseł z serwisu nasza-klasa, hacking i cracking. Ciemna Strona Mocy u nas w świetle reflektorów.

Jeżeli ktoś uruchomi jakiś program na Twoim komputerze, to ten komputer przestaje być już Twój.

Konto:

Niezalogowany
Zaloguj się

Menu główne:


Blog

11 komentarzy do Uwaga na oszustwo Z Mr. Mark Steinert

 1. WrednaMenda

  10 stycznia, 2012 o godzinie 19:42

  „Również w tasakiem w czasie awarii była żoną” – SUPER! ZWIJAŁEM SIĘ ZE ŚMIECHU! Może by tak zrobić zestawienie najśmieszniejszych tekstów polskopodobnych ze spamu?

 2. wujek

  7 lutego, 2012 o godzinie 14:00

  Nasza firmowa szkrzynka także zaatakowana

 3. Srebrnepole

  13 stycznia, 2013 o godzinie 12:37

  Hura….. wreszcie coś nowego, bo te czarnulki z Dakaru to mi się znudziły. Znalazłem sposób na nie…. Żądam uwiarygodnienia zdjęcia poprzez przysłanie fotki toples. Oczywiście żadna takiej nie ma, bo zdjęcia kradzione a sama „beneficjentka” znika raz na zawsze….
  No…. a teraz Meksyk. Nie wiem tylko czy pani pisze, czy pan….
  O, … i zabawa leci dalej. Napiszą się, napiszą a potem fimfa w nosek i spokój.

 4. Janusz

  17 lutego, 2013 o godzinie 13:21

  Moja także dostać taka niepowtarzalna chance of life!

 5. Larik

  20 września, 2014 o godzinie 22:45

  Ha ha,mnie również to spotkało,gość przesłał mi akt zgonu Moisesa ,dokumenty z banku,tylko odebrać kasę

 6. Krzysztof

  1 października, 2014 o godzinie 09:33

  Witam wszystkich!

  Zabawa trwa nadal, na szczęście jesteśmy czujni :)

  Miłej lektury, pozdrawiam Krzysztof

  Witam

  Ja jestem James Hartop. Zarządzanie dyrektor/kierownik zasięgu i doradczej w UBS AG, Bank Inwestycyjny Londyn UK. Mam propozycję biznes, który będzie ogromne korzyści zarówno z nas. Odkryłem opuszczonych suma o 22,3 mln Funty brytyjskie na koncie, który należał do naszych zagranicznych klientów zmarłego, miliarder biznesu potentat późno Pan Moises Saba Masri, który był ofiarą wypadku śmigłowca 10 stycznia 2010 wyniku jego śmierci i jego całej rodziny.

  Pan Masri nie beneficjent i te pieniądze został na swoim koncie ponad cztery lata. Fundusze będą przeniósł się do brytyjskiego Skarbu Państwa i skonfiskowane, jeżeli beneficjent nie jest do końca roku. Proponuję Partnerstwo zgody do was przedstawić jako prawną beneficjenta do Pana Masriego nieruchomości, tak, że wpływy z jego konta bankowego może być wypłacona do Ciebie po podatki zostały odjęte.

  Przy użyciu kontaktów w bankowości brytyjski i prawnych sektora, poświęcenia i pracy zespołowej, możemy skutecznie przesłać Funduszu dziedziczenia na rachunek bankowy wskazany bez naruszenia prawa. Moje doświadczenie w sektorze bankowym i połączeń w brytyjskim systemie prawnym może zapewnić prawne i finansowe dokumenty, które zaświadczają ty jako uzasadnione beneficjenta Pan Masriego nieruchomości.

  Po przejściu przez metodycznego poszukiwania, zdecydowałem się podjąć ryzyko i skontaktować się z Tobą nadzieję, że będzie nie zdradzić mojego zaufania lub narazić te poufne informacje. Na potwierdzenie tej wiadomości i okazanie zainteresowania dam ci szczegółowe informacje i procedury krok po kroku, które tej transakcji pomyślnie przeprowadza się.

  Z poważaniem

  James William Hartop,
  UBS AG, Bank Inwestycyjny
  1 Finsbury Avenue, Londyn
  EC2M 2PP, Wielka Brytania.
  http://www.UBS.com

 7. Kuba

  5 marca, 2015 o godzinie 21:28

  Nie rezygnują :) Niezły ubaw.

  Od: Bruce N. Carnegie-Brown
  Przewodniczący Komitetu Ryzyka Rady
  Santander Bank Plc,
  47-48 Piccadilly
  Piccadilly, W1J 0DT
  Londyn Wielka Brytania
  Tel: +44-701-113-8726

  Pozdrowienia dla Ciebie,

  Proszę można zaufać? Jestem Bruce N. Carnegie-Brown, pracuję tu w Santander Bank Plc w Londynie.Zaufany doradca ponad 20 lat, a obecnie przewodniczący Komitetu Ryzyka Zarządu Santander Bank Plc. Postanowiłem zasięgnąć poufną współpracę z wami w realizacji transakcji opisano poniżej, że będzie z ogromną korzyścią dla nas obu i mniej uprzywilejowanych będzie również korzystać i mieć nadzieję utrzymać go jako góry tajne ze względu na charakter transakcji.

  W trakcie naszego corocznego badania Banku, odkryłem nieodebrane / opuszczony funduszu, całkowitą sumę £ 21.500,000.00 funtach brytyjskich (dwadzieścia jeden milionów pięćset tysięcy funty brytyjskie) na rachunek należący do jednego z naszych zagranicznych klientów (Ś.P. . Moises Saba Masri), która była żydowska (ekstrakt z Syrii meksykańskiego biznesmena niestety) w dniu 10 stycznia 2010 roku, Saba stracił życie po jego helikopter rozbił się w Cuajimalpa wraz z żoną, synem i żoną syna.

  Wybór kontaktowania się budzi z charakter geograficzny, gdzie mieszkasz w szczególności ze względu na wrażliwość transakcji i poufność w niniejszym wynalazku. Teraz nasz bank został czeka na którykolwiek z krewnymi, aby come-up do roszczenia funduszu spadków, ale niestety wszystkie wysiłki nie są nieważne. Ja osobiście przegrali sprawę w zlokalizowaniu ani krewnych, ani żaden najbliższych krewnych do (p Saba) na 5 lat. Na tym zakresie, teraz szukam Twojej zgody, aby zaprezentować Państwu jak najbliższych krewnych / woli beneficjenta do zmarłego tak, że wpływy z tego konta wyceniono na 21,5 mln funtów brytyjskich funtach może być wypłacona do Ciebie. To będzie wypłacane lub udostępniane w tych procentów, 50% do 50% mnie i dla Ciebie. Obiecuję, że dostarczy Ci wszystkich niezbędnych i prawnej informacji, które można wykorzystać do tworzenia kopii zapasowej tego twierdzenia są o co w banku.

  Wszystkie potrzebne jest, aby przesłać swoje dane osobowe, jak poniżej podane w naszym systemie baz danych banku w celu udowodnienia Ci za prawowitego beneficjenta w przypadku powinna czekami bankowymi. Nie będzie dokumentacji prawnej, które muszą być osiągnięte zgodnie z brytyjskim prawem, aby uniknąć problemów. All I wymagają teraz jest najbardziej uczciwy Współpraca i absolutne zaufanie nie ma wątpliwości, w celu umożliwienia nam patrz poprzez tę transakcję. Być może, ja gwarantuje ci 100% sukcesu, który zostanie zalegalizowane w takich się, że transakcja zostanie wykonane zgodnie z prawem uzgodnień i zakres prawa, które będzie chronić Cię z naruszenia umowy, zarówno w swoim kraju, a tu, w Londynie.

  To jest bardzo pilne. Proszę dostarczyć mi następujące informacje, jak mamy 5 dni roboczych, aby go uruchomić poprzez:

  – Swoje imię i nazwisko:
  – Twój Kontakt Adres &
  – Twój bezpośredni numer Telefon komórkowy:
  – Numer faksu:
  – Twój Wiek:
  – Twój zawód:

  Po przejściu przez metodyczne wyszukiwania, postanowiłem skontaktować się z Tobą nadzieję, że znajdziesz to propozycja interesująca. Proszę na rozważeniu tej wiadomości, wskazując swój interes, zapewnić powyższe informacje wymagane w celu umożliwienia mi przesłać swoje dane do bazy danych Santander Bank PLC, aby odzwierciedlić w naszym systemie sieciowym Banku. Prawdopodobnie bank będzie przekonany, że jesteś w stosunku do rodziny, ani o nazwie najbliższych krewnych / będzie beneficjentem (Late Pan Saba). Będę prowadzić Cię w jaki sposób otworzyć komunikacji z Bankiem i dokonać roszczenia dalszego transferu funduszu do konta bankowego.

  Twoja szczera odpowiedź na ten e-mail i propozycji biznesowych będą bardzo mile widziane. Zadzwoń do mnie na otrzymaniu tej wiadomości e-mail do kilku dyskusjach.

  Dziękując w oczekiwaniu na szybką odpowiedź.

  Z wyrazami szacunku,
  Bruce N. Carnegie-Brown.
  Powiedz: +44-701-113-8726

 8. Unowen

  25 kwietnia, 2016 o godzinie 22:15

  Witam Serdecznie.
  Ciąg dalszy zabawy:-)
  Wczoraj, czyli 2016-04-24 o godzinie 09:34 dostałem na pocztę firmową takiego oto e-mail’a:
  „Od: Dr Jay Goren

  Do:
  Data: 2016-04-24 09:34
  Temat: From Dr Goren
  Witaj przyjacielu.

  Jestem dr Jay Goren Kierownik Dzialu Audytu rachunkowosci banku z jednego Cabot Square, London E14 4QJ tu w Anglii (bank Credit Suisse).
  Piszę o propozycji biznesowych, ktore będą z ogromną korzyscią dla nas obu. W moim departamencie, jako kierownika Greater London Biuro Regionalne, odkrylem pewną sumę 16,5 mln £ (szesnascie milionow pięcset tysięcy funtow szterlingow) na koncie nalezącym do jednego z naszych zagranicznych klientow Pozno firm Mogul Pan Moises Saba Masri miliardera Zyd z Meksyku, ktory byl ofiarą wypadku smiglowca na początku 2010 roku, zabijając go i czlonkow rodziny. Saba byl 46-letni.
  Rowniez w chopper w momencie katastrofy byla jego zona, ich syn Abraham (Albert) i jego corka-in-law. Pilot byl tez martwy.
  Wybor kontaktowania się budzi z charakter geograficzny, gdzie mieszkasz, w szczegolnosci ze względu na wrazliwosc transakcji i poufnosc w niniejszym wynalazku. Teraz nasz bank zostal czeka na ktorykolwiek z krewnymi, aby się w gorę do roszczenia, ale nikt nie zrobil. Ja osobiscie byly nieskuteczne w odnalezieniu krewnych, szukam Twojej zgody, aby zaprezentowac Panstwu jak najblizszych krewnych / Will Beneficjenta do zmarlego tak, ze wplywy z tego konta wyceniono na 16.5 milionow funtow moze byc wyplacona do Ciebie.
  To będzie wyplacane lub udostępniane w tych procentow, 55% do mnie, 5% za kazde logistyki i 40% dla Ciebie. Mam zabezpieczone wszystkie niezbędne dokumenty prawne, ktore mogą byc wykorzystane do wykonania kopii zapasowej tego twierdzenia jest uczynienie. All I need to wypelnic swoje nazwiska do dokumentow i zalegalizowac go w sądzie, aby udowodnic Ci za prawowitego beneficjenta. All I wymagają teraz jest uczciwy wspolpracy, poufnosci i zaufania w celu umozliwienia nam patrz poprzez tę transakcję. Gwarantuję, ze będzie to wykonane zgodnie z prawem rozwiązanie, ktore będzie chronic komputer z wszelkich przypadkow naruszenia prawa.
  Proszę dostarczyc mi następujące, jak mamy 7 dni, aby go uruchomic poprzez. To jest bardzo pilne PLEASE.- Odpowiadac za posrednictwem tego adresu e-mail; drjaygoren021@hotmail.com
  1. Imię i nazwisko:
  2. Twoj bezposredni numer telefonu komorkowego:
  3. Twoj adres kontaktowy:
  Po przejsciu przez metodyczne wyszukiwania, postanowilem skontaktowac się z Tobą nadzieję, ze znajdziesz to propozycja interesująca. Proszę na potwierdzenie tej wiadomosci i wskazując zainteresowanie będę dostarczyc Panstwu więcej informacji. Starania, aby dac mi znac swojej decyzji zamiast trzymac mnie czeka.
  Dziękując w oczekiwaniu na swojej pozytywnej odpowiedzi.
  Z poważaniem.
  Dr Jay Goren”

  W dniu dzisiejszym „poszedłem” krok dalej i wysłałem w e-mailu swoje dane wg tych 3 punktów i ku mojemu zaskoczeniu o godzinie 19:02 dostałem e-maila zwrotnego (z załącznikiem) o takiej toż treści:
  „Detailed Information
  Jay Goren cs@hotmail.com>

  Szanowny Pan Janusz Andrzej …….,

  Dziękuję bardzo za miłą i szybką odpowiedź na mojego maila. Naprawdę doceniam zrozumienie rodzaju, aby pomóc mi osiągnąć ten wielki opportunity. Before życie śmiało i daje więcej szczegółów, będę się przedstawić bardzo dobrze wam tak, że będziesz wiedzieć, z kim masz do czynienia i dla ciebie mieć Zaufanie me.
  I jestem obywatelem brytyjskim współpracę z Credit Suisse Banku tutaj w Londynie. Pracuję jako asystent kierownika mazowieckie regionalne office.
  I małżonkiem Mrs. Julian Goren obywatelem brytyjskim i mamy dwóch synów i córkę.
  Główną przyczyną miałem iść do tej transakcji, ponieważ nie ma moralnego usprawiedliwienia dla Credit Suisse Bank dziedziczą ten fundusz.
  Mój udział w tym funduszy zamierzam inwestujących w danym kraju. Wiem inwestuje w opłacalne przedsięwzięcia będą tworzyć miejsca pracy i życia ludzi będzie poprawić.
  Wszystko czego potrzebuje od ciebie jest najbardziej uczciwy, szczery i zrozumienie współpracy.
  Ja pracowałem starannie modalność, w którym ta transakcja zostanie przeprowadzona.
  Poza tym, jako asystent menedżera londyńskiego większego biura regionalnego, mam w moim posiadaniu wszystkich istotnych informacji i instrumentów, które będą kopie zapasowe wszelkich roszczeń, jakie podejmujemy. Chciałbym podkreślić, że nie ma nic o tej transakcji, które będą wystawiać do każdego naruszenia prawa, jak to będzie realizowane w ramach zakresu stosowania prawa. Credit Suisse Bank daje wszystko z powrotem w swoim kraju, że fundusz ten jest legalne, gdy fundusz jest przekazywane do wyznaczonego rachunku bankowego. Z pełnymi szczegółami informacji na temat jak będziemy do przeprowadzenia tej transakcji, który wyślę do ciebie z całym dokumentów, które mam w posiadaniu, nie ma nic, że będzie bar Bank z wypłaceniem środków. Więc twoje bezpieczeństwo tutaj w kraju i jest całkowicie zapewniona.
  W odniesieniu do Banku ciekawości swojej współpracy relacji z zmarłego klienta, pana Moises Saba Masri z tobą, tylko świadczenie pełnej informacji zmarłego klienta, Bank będzie przekonany, że jesteś spokrewniony z panem Moises Saba Masri. Co więcej, jestem tutaj z wami, aby zapewnić wszelkie inne informacje mogą żądać. Chcę, żebyś mi zaufała. Ja pracowałem w dziale prawnym, powinieneś mnie zrozumieć, kiedy powiem, że jesteś chroniony, że mam wszystko, czego potrzeba do dziedziczenia tego funduszu.
  Teraz, wszystko czego potrzebujesz to uczciwa i szczera współpraca tak, że przeprowadzenie tej transakcji through.
  I podać pełne imię i nazwisko oraz adres, więc może dać go do mojego prawnika, aby przejść i zabezpieczenia wszystkich dokumentów prawnych w Twoim imieniu . Zamierzam dokonać ustaleń do maksymalnie załadować dane w naszym Banku w przypadku weryfikacji. Chcę, żebyś mnie zapewnić utrzymania tej transakcji 100% poufne i SECRET, z powodu mojej pozycji w bank. Do nie dyskutować lub dostać trzeciej zaangażowany jako mogącego zagrozić tej okazji dla nas, aby nasz future. I również dołączą Państwo natychmiast dostaje fundusze na konto do udostępniania zgodnie z trybem i zaproponowana. Ja też potrzebuję waszej pomocy w inwestowaniu jakąś część mojej akcji w opłacalne przedsięwzięcia w swoim kraju.
  Żądam swoje numery telefonów oraz dane kontaktowe do nas w celu omówienia w szczegółach postępowania dotyczą w dokonywaniu tej transakcji sukces
  Dołączony jest formularz zgłoszeniowy do Ciebie, które należy wypełnić starannie i wysłać do banku, aby mogli rozpocząć przetwarzanie uwalniania i transferu środków z Funduszu na wskazany rachunek bankowy.
  Po raz kolejny muszę was zapewnić, że będziemy zawarcia tej transakcji w ciągu najbliższych siedmiu dni bankowych i to Fundusz będzie z powodzeniem przeniesione do wyznaczonego rachunku bankowego, gdy zaczniesz kontaktując bank dzisiaj.
  Zadzwoń do mnie po otrzymaniu tego masażu do prawidłowej dyskusji.
  Należy o tym tajne jak żądań transakcji.
  Pozdrawiam,
  Dr. Jay Goren.
  Tel: +447045757003″

  Zaś tutaj treść załącznika:
  „To: Mr. Patrick Gill.
  Head of foreign remittances,
  Credit Suisse Bank London – England
  BRANCH: One Cabot Square,
  LONDON E14 4QJ
  UNITED KINGDOM
  Fax: +448715038082
  E-MAIL: info@online-creditsuisse.com

  Dear Sir/Madam,

  APPLICATION FOR THE TRANSFER OF £16.5 MILLION (SIXTEEN MILLION FIVE HUNDRED THOUSAND POUNDS STERLING) FROM ACCOUNT NUMBER: #386-41732-56.)

  Please be informed that I wish to apply for the transfer of my inheritance fund, total sum £16.5 Million (Sixteen Million Five Hundred Thousand Pounds Sterling) from Account number: #386-41732-56 to my bank account in my Country.

  This is the money left behind in your Bank by my Cousin your deceased customer Mr. Moises Saba Masri who died in a helicopter crash with his family. I am the beneficiary and named next of kin. I wish as the heir apparent to claim this amount.

  Please, accept this late application as it was due to family logistic problems consequent upon his funeral rights. I hope you will expedite action

  Thanks for your anticipated co-operation:

  Yours faithfully ……………

  Full name: ……………
  Occupation: …………
  Company Name: …….
  Contact Address: ………….
  Country of Origin………………
  Mobile Phone………………
  Telephone……………………….
  Fax: ………………
  Email: ……………………..
  Sign: ………………………..”

 9. joł

  9 lutego, 2017 o godzinie 08:23

  Od pana Roberta Karofsky,

  Spodziewam mój list poznać w dobrym zdrowiu i dziś swojej najlepszego nastroju, jak ty i twoja rodzina robi? Uprzejmie proszę mi wybaczyć, że przeszkadzam do swojej prywatności. Można zaufać w finansowej relacji biznesowych, które będą z obopólną korzyścią dla nas obu? Mam swoje nazwisko i kontakt z International Business Information swojego kraju z nadzieją, że będziesz zainteresowany tym, co mam do powiedzenia.

  Jestem Robert Karofsky od Harlesden, North West London, tutaj w Anglii. Pracuję dla UBS Bank, Londyn. Piszę o propozycji biznesowych, które będą z ogromną korzyścią dla nas obu. W moim departamencie, jako Dyrektor Zarządzający / head pokrycia i doradztwo w UBS AG, odkryłem opuszczonej sumę 22,3 mln Great British Pounds Sterling (dwadzieścia dwa miliony trzysta tysięcy Great British Pounds Sterling) na koncie należącym do jednego z Nasi zagraniczni klienci, zmarli miliarderem firm Mogul Późno Pan Moises Saba Masri, Żyd z Meksyku, który był ofiarą wypadku śmigłowca 10 stycznia 2010 wynikające z jego śmiercią i członków jego rodziny. Saba był 47-letni. Również w chopper w momencie katastrofy była jego żona, ich syn Abraham (Albert) i jego córka-in-law. Pilot był też martwy.

  Wybór kontaktowania się budzi z charakter geograficzny, gdzie mieszkasz, w szczególności ze względu na wrażliwość transakcji i poufność w niniejszym wynalazku. Teraz nasz bank został czeka na którykolwiek z krewnymi, aby się w górę do roszczenia, ale nikt nie zrobił. Osobiście przegrała sprawę w odnalezieniu krewnych do 5 lat, szukam Twojej zgody, aby zaprezentować Państwu jak najbliższych krewnych / Will Beneficjenta do zmarłego tak, że wpływy z tego konta wyceniono na 22,3 milionów funtów może być wypłacona do Ciebie. To będzie wypłacane lub udostępniane w tych procentów, 60% do 40% mnie i dla Ciebie.

  Mam zabezpieczone wszystkie niezbędne dokumenty prawne, które mogą być wykorzystane do wykonania kopii zapasowej tego twierdzenia jest uczynienie. All I need to wypełnić swoje nazwiska do dokumentów i zalegalizować go w sądzie, aby udowodnić Ci za prawowitego beneficjenta. All I wymagają teraz jest uczciwy współpracy, poufności i zaufania w celu umożliwienia nam patrz poprzez tę transakcję. Gwarantuję, że będzie to wykonane zgodnie prawem rozwiązanie, które będzie chronić komputer z wszelkich przypadków naruszenia prawa.

  Proszę dostarczyć mi następujące, jak mamy 7 dni, aby go uruchomić poprzez. To jest bardzo pilne PLEASE.

  1. Imię i nazwisko:
  2. Twój bezpośredni numer telefonu komórkowego:
  3. Twój adres kontaktowy:
  4. Twój zawód:
  5. narodowości:
  6. Twoja płeć / Wiek:

  Po przejściu przez metodyczne wyszukiwania, postanowiłem skontaktować się z Tobą nadzieję, że znajdziesz to propozycja interesująca. Proszę na potwierdzenie tej wiadomości i wskazując zainteresowanie dostarczą Ci więcej informacji. Starania, aby dać mi znać swojej decyzji zamiast trzymać mnie czeka.

  Pozdrowienia,
  Pan Robert Karofsky
  UBS AG, Bank Inwestycyjny
  1 Finsbury Avenue, Londyn
  EC2M 2PP, Wielka Brytania.
  http://www.ubs.com

 10. Arek

  6 czerwca, 2018 o godzinie 15:18

  Dzis napisał do mnie gosc Dyer Smith ze chce odemnie kupic fortepian który wystawiłem na olx.
  Proponuje mi pełna kwote plus koszt transportu, lecz te koszty musze zaplacic z góry w wysokości 750 $ :)
  firma która sie zajmuje kurierka to firma z nigerii :)
  po wpisaniu na google w ogoe nie moge nic podobnego znalesc:)
  mam kontatk non stop z tym panem i w tej chwili mnie prosi abym wyslal chociaz 20 $ dla pewnosci ze go nie oszukam.
  UWAZAJCIE na tych oszustow !!
  jego mail : dyersmith007@gmail.com

 11. Tedi

  4 września, 2018 o godzinie 23:16

  Witam mnie ogolnie obrazają takie maile bo piszący je debil zaklada ze jestem wiekszym debilem niz on, zastanawiam sie skąd maja adresy do nas, na pewno nie jestesmy biedakami z allegro wiec czuje teorie spiskową ze ktos ma wglad do naszej pozycji finansowe albo z banku albo jak zwykle bywa z durszlaka przeplywu danych osobowych z urzedow w szczegolnosci:

  Regon
  Urząd statystyczny

  ……napisac nazw tych trzech urzedow ktore karmi podmiot gospodarczy, jako urodzony optimista sie nie odwaze

Napisz komentarz

(*)
Pole wymagane