BOTHUNTERS.PL bezpieczeństwo, trojan, botnet, wirus i łamanie haseł z serwisu nasza-klasa, hacking i cracking. Ciemna Strona Mocy u nas w świetle reflektorów.

Jeżeli ktoś uruchomi jakiś program na Twoim komputerze, to ten komputer przestaje być już Twój.

Konto:

Niezalogowany
Zaloguj się

Menu główne:


Blog

4 komentarze do Polacy nie gęsi i swój cyber czarny rynek mają

 1. Kaczmarek

  1 sierpnia, 2012 o godzinie 09:01

  Mnie zawsze zastanawiało czy ci ludzie co korzystają z takich ofert do rozreklamowania swojej firmy, zdają sobie sprawę, że to nie tyle nie pomoże co może nieźle napsuć. No chyba, że ktoś liczy, że znajdą się jeszcze frajerzy co klikną, 'tam gdzie trzeba’.

 2. Borys Łącki

  1 sierpnia, 2012 o godzinie 15:15

  Spam istnieje tylko z jednego powodu. Że się opłaca. A opłaca się, jeśli ludzie klikają i kupują. Niestety :] A statystycznie rzecz ujmując spam się opłaca (znów niestety), choć oczywiście wszystko zależy od produktu, kampanii itd.

 3. Greg

  22 września, 2012 o godzinie 17:33

  Wiem że wpis był prawie 2 miechy temu, ale też ciekawi mnie co myślicie:

  Pozostają jeszcze dwie opcje:

  a) Jestem na 95% pewien że to jest lipa! Dlaczego – bo takie rzeczy to nie przez twittera. Gość każe zapłacić coś z góry, albo nic konkretnego nie zrobi, spreparuje logi wysyłania maili, wyśle spam na te adresy które mają sprawdzać jego robotę. Bo jak zamawiający ma sprawdzić czy gość wysłał spam do 100k ludzi? Wysłać drugiego maila z pytaniem? Obieca lewe dokumenty, weźmie zaliczkę i każe czekać i co dalej? Zamawiający zgłosi to na policje jako oszustwo? To zwykły cwaniaczek i tyle.

  b) Jeśli to nie cwaniaczek, to ew. to przynęta na osoby które chcą takie rzeczy zamówić. Przyczyn może być wiele. Ogólnie to na 99% u tego osobnika nie będzie tego co tak ogólnie na twitterze oferuje.

 4. Borys Łącki

  22 września, 2012 o godzinie 18:01

  Nie korzystałem z usług to nie wiem ale z tego co przeglądałem dostępne materiały to istnieje duże prawdopodobieństwo, że on jednak istnieje/istniał (aktualnie profil na Twitterze nie działa) i te dane były prawdziwe.

Napisz komentarz

(*)
Pole wymagane