BOTHUNTERS.PL bezpieczeństwo, trojan, botnet, wirus i łamanie haseł z serwisu nasza-klasa, hacking i cracking. Ciemna Strona Mocy u nas w świetle reflektorów.

Jeżeli ktoś uruchomi jakiś program na Twoim komputerze, to ten komputer przestaje być już Twój.

Konto:

Niezalogowany
Zaloguj się

Menu główne:


Blog

2 komentarze do Jeden ujęty, drugi skazany

 1. Marek

  29 listopada, 2012 o godzinie 18:16

  U ciebie reklamy a na Gazeta.pl piszą: Prokuratura szacuje, że ponad tysiąc osób mogło zostać poszkodowanych przez istniejący od września serwis zakupowy 66Procent.pl. Działalności sklepu przygląda się też UOKiK, a wielu klientów bezskutecznie czeka na zamówione towary.
  http://wyborcza.biz/biznes/1,101562,12788616,Serwis_zakupowy_66procent_pl___swietne_okazje_czy.html

 2. Borys Łącki

  29 listopada, 2012 o godzinie 20:19

  Jeśli takie reklamy się wyświetlały/wyświetlają (ja ich nie widzę, są ustawiane per geolokalizacje i inne pomysły firmy reklamującej) to przykro mi bardzo ale nie weryfikuję każdej możliwej kampanii gdyż fizycznie byłoby to dość skomplikowane.

  Dodatkowo nie opierałbym swojej wiedzy na artykule z gazeta.pl. Jeśli pojawi się konkretny wyrok w tej sprawie to bardzo chętnie zgłoszę ten problem do firmy odpowiedzialnej za reklamy.

  Może się okazać, że oni obsłużyli pozytywnie np. 50 000 zamówień, z czego 1 000 osób niestety źle trafiło, ale to tylko 2% (albo aż :). Nie wyciągajmy pochopnych wniosków i poczekajmy co się wydarzy. A ja w tym czasie dowiem się w firmie reklamującej czy jest możliwość zablokowania danego wystawcy reklam i czy dostali jakieś sygnały w tej sprawie.

  PS: Zerknij na komentarze pod artykułem http://wyborcza.biz/biznes/1,101562,12788616,Serwis_zakupowy_66procent_pl___swietne_okazje_czy.html. Zwyczajowo jak coś się dzieje na dużą skalę to komentarzy jest bez liku…

Napisz komentarz

(*)
Pole wymagane