BOTHUNTERS.PL bezpieczeństwo, trojan, botnet, wirus i łamanie haseł z serwisu nasza-klasa, hacking i cracking. Ciemna Strona Mocy u nas w świetle reflektorów.

Jeżeli ktoś uruchomi jakiś program na Twoim komputerze, to ten komputer przestaje być już Twój.

Konto:

Niezalogowany
Zaloguj się

Menu główne:


Blog

4 komentarze do Ja jestem James Hartop czyli oszustw porcja kolejna

 1. Anonim

  15 października, 2014 o godzinie 22:47

  To jest oszust,nie dajcie się wkrecić,fałszuje dokumenty.

 2. Majestic12

  16 października, 2014 o godzinie 15:46

  To nie jest ta osoba, ktoś się podszywa pod James William Hartop. Doszedłem do momentu gdy wymyślił płatność do biura adwokackiego Damian Alden Law Chambers. Miałem tam przelać kwotę 7,800 funtów GB za usługi. Ciekawe ile osób otrzymało taką ofertę. Ale trzeba przyznać, że dokumentacja wygląda na wiarygodną, jest dobrze podrobiona. Miałem z nim kontakt telefoniczny. ALE OSTRZEGAM JEST TO OSZUST. W Polsce są oddziały tego Banku UBS, pozwoliłem sobie zadzwonić i sprawdzić.

 3. Anon.

  26 stycznia, 2015 o godzinie 12:03

  Naprawdę…? Ktoś chociaż przez chwilę wierzył w prawdziwość tej wiadomości?

 4. Miałem to samo

  9 stycznia, 2017 o godzinie 09:22

  Od pana Roberta Karofsky,

  Spodziewam mój list poznać w dobrym zdrowiu i dziś swojej najlepszego nastroju, jak ty i twoja rodzina robi? Uprzejmie proszę mi wybaczyć, że przeszkadzam do swojej prywatności. Można zaufać w finansowej relacji biznesowych, które będą z obopólną korzyścią dla nas obu? Mam swoje nazwisko i kontakt z International Business Information swojego kraju z nadzieją, że będziesz zainteresowany tym, co mam do powiedzenia.

  Jestem Robert Karofsky od Harlesden, North West London, tutaj w Anglii. Pracuję dla UBS Bank, Londyn. Piszę o propozycji biznesowych, które będą z ogromną korzyścią dla nas obu. W moim departamencie, jako Dyrektor Zarządzający / head pokrycia i doradztwo w UBS AG, odkryłem opuszczonej sumę 22,3 mln Great British Pounds Sterling (dwadzieścia dwa miliony trzysta tysięcy Great British Pounds Sterling) na koncie należącym do jednego z Nasi zagraniczni klienci, zmarli miliarderem firm Mogul Późno Pan Moises Saba Masri, Żyd z Meksyku, który był ofiarą wypadku śmigłowca 10 stycznia 2010 wynikające z jego śmiercią i członków jego rodziny. Saba był 47-letni. Również w chopper w momencie katastrofy była jego żona, ich syn Abraham (Albert) i jego córka-in-law. Pilot był też martwy.

  Wybór kontaktowania się budzi z charakter geograficzny, gdzie mieszkasz, w szczególności ze względu na wrażliwość transakcji i poufność w niniejszym wynalazku. Teraz nasz bank został czeka na którykolwiek z krewnymi, aby się w górę do roszczenia, ale nikt nie zrobił. Osobiście przegrała sprawę w odnalezieniu krewnych do 5 lat, szukam Twojej zgody, aby zaprezentować Państwu jak najbliższych krewnych / Will Beneficjenta do zmarłego tak, że wpływy z tego konta wyceniono na 22,3 milionów funtów może być wypłacona do Ciebie. To będzie wypłacane lub udostępniane w tych procentów, 60% do 40% mnie i dla Ciebie.

  Mam zabezpieczone wszystkie niezbędne dokumenty prawne, które mogą być wykorzystane do wykonania kopii zapasowej tego twierdzenia jest uczynienie. All I need to wypełnić swoje nazwiska do dokumentów i zalegalizować go w sądzie, aby udowodnić Ci za prawowitego beneficjenta. All I wymagają teraz jest uczciwy współpracy, poufności i zaufania w celu umożliwienia nam patrz poprzez tę transakcję. Gwarantuję, że będzie to wykonane zgodnie prawem rozwiązanie, które będzie chronić komputer z wszelkich przypadków naruszenia prawa.

  Proszę dostarczyć mi następujące, jak mamy 7 dni, aby go uruchomić poprzez. To jest bardzo pilne PLEASE.

  1. Imię i nazwisko:
  2. Twój bezpośredni numer telefonu komórkowego:
  3. Twój adres kontaktowy:
  4. Twój zawód:
  5. narodowości:
  6. Twoja płeć / Wiek:

  Po przejściu przez metodyczne wyszukiwania, postanowiłem skontaktować się z Tobą nadzieję, że znajdziesz to propozycja interesująca. Proszę na potwierdzenie tej wiadomości i wskazując zainteresowanie dostarczą Ci więcej informacji. Starania, aby dać mi znać swojej decyzji zamiast trzymać mnie czeka.

  Pozdrowienia,
  Pan Robert Karofsky
  UBS AG, Bank Inwestycyjny
  1 Finsbury Avenue, Londyn
  EC2M 2PP, Wielka Brytania.
  http://www.ubs.com

Napisz komentarz

(*)
Pole wymagane