BOTHUNTERS.PL bezpieczeństwo, trojan, botnet, wirus i łamanie haseł z serwisu nasza-klasa, hacking i cracking. Ciemna Strona Mocy u nas w świetle reflektorów.

Jeżeli ktoś uruchomi jakiś program na Twoim komputerze, to ten komputer przestaje być już Twój.

Konto:

Niezalogowany
Zaloguj się

Menu główne:


Blog

2 komentarze do 800 specjalistów IT security w jednym miejscu? Tylko na CONFidence

 1. Juan

  7 lipca, 2017 o godzinie 11:20

  Witam. Niestety w tym roku nie udało mi się uczestniczyć w konferencji, dlatego też byłem bardzo ciekawy „podsumowania”. Niestety tym razem bardzo się rozczarowałem, bo dostałem na twarz markentingową papkę. Miałem nadzieję dowiedzieć się m.in. czym tym razem ta edycja różniła się od poprzedniej konferencji a także jakie konkretnie wykłady były bardzo interesujące. Ja rozumiem, że wszyscy się już prawie znają, ale trochę ograniczyłbym wpadanie w samozachwyt. Program wg mnie nie powalał i wciąż przewijają się prawie te same nazwiska. Jestem pewny, że tego tekstu nie pisał Borys /pozdrawiam ;) /, bo brakuje w nim konkretów i dystansu w ocenie. Darujcie please posty „copy&paste”.

 2. Borys Łącki

  25 lipca, 2017 o godzinie 22:23

  Cześć.

  Wydawało mi się, że kursywa tekstu oraz zdanie „Od siebie mogę jedynie napisać,” wskazują jasno, że treść kursywą nie jest ode mnie.

  Pisanie, które prelekcje były super jest zupełnie bez sensu bo każdy szuka czegoś zupełnie innego. Na polskich konferencjach bardzo rzadko pojawiają się rewolucyjne wyniki badań i kosmiczne analizy. Dziś Security to tak wiele gałęzi, że jednych interesują tematy redteamingowe, innych malware bankowy, a jeszcze innych niskopoziomowe ataki.
  Subiektywnej oceny też staram się nie wystawiać bo ja jako prelegent byłem na setce konferencji, a jako uczestnik na jeszcze większej liczbie. Pamiętam pierwsze Confidence itd. i dla mnie rewolucji dziś na rynku konferencji nie ma. Ale pytam się ludzi młodszych „jak Ci się podobało na Confidence” i odpowiadają: „super, mega ciekawie, fajni ludzie” albo „bardzo dobra konferencja” – dlatego to zawsze zależy kogo zapytasz i po co pojechał :)
  Ja jak podkreślam od lat – jeżdżę tam spotkać się ze ludźmi, bez zaglądania w agendę ale każdy powinien wybrać się razy czy dwa i wtedy pomyśleć czy warto czy nie :)

Napisz komentarz

(*)
Pole wymagane