To co wyróżnia moim zdaniem SCS to przede wszystkim 5 ścieżek oraz część bezpłatna, na którą można wejść bez wykupowania biletów. A dla tych, którzy zechcą kupić bilet na pozostałe sesje – kod rabatowy: Bothounters_SCS18_15 A dodatkowo w tym roku będziecie mogli zobaczyć Paulę Januszkiewicz, naszą rodaczkę znaną z tego, że zazwyczaj występuje na konferencjach za granicami, gdzie jej wykłady są oceniane bardzo wysoko. Będziecie mogli przekonać się sami :) A poniżej wklejam materiał od organizatora:
Planując tegoroczne aktywności konferencyjne warto już teraz wpisać do kalendarza datę 13-14 września. W tym czasie w Warszawie, w Hotelu Sound Garden odbędzie się V edycja konferencji poświęconej Bezpieczeństwu Teleinformatycznemu i Informatyce Śledczej – SECURITY CASE STUDY 2018.
SECURITY CASE STUDY (SCS) – to jedna z większych konferencji w Polsce, dotyczących IT Security.
SCS to: 5 ścieżek tematycznych, konkurs CTF (Capture the Flag), specjalistyczne warsztaty oraz EXPO wiodących firm branży IT Security.Ścieżki konferencji SCS 2018:
SCS PRO – IT Security, cyberbezpieczeństwo
SCS URDI – informatyka śledcza
SCS INFOOPS – ścieżka dedykowana zagadnieniom operacji informacyjnych w cyberprzestrzeni
SCS OPEN – prelekcje, część wystawiennicza i stoiska partnerskie (część bezpłatna)
ELEVATOR PITCH czyli otwarta scena, na której będzie można w luźniejszej formie przedstawić swój projekt, produkt czy też ideę (część bezpłatna)
konkurs CTF (Capture the Flag), każda drużyna może spróbować swoich sił, dla trzech pierwszych drużyn nagrody pieniężne (część bezpłatna).
Już teraz zgłoś swój bezpłatny udział w SCS EXPO, SCS ELEVATOR PITCH oraz SCS FREE lub płatny korzystająć z pełnej oferty wydarzenia wypełniając formularz rejestracyjny znajdujący się na stronie
https://www.securitycasestudy.pl/rejestracja/
SCS 2018 to także specjalistyczne warsztaty – w tym warsztat prowadzony przez Paulę Januszkiewicz topową prelegentkę na wielu światowych konferencjach jedną z dwóch osób w Polsce, która należy do programu Microsoft Security Trusted Advisor, osobę opiniotwórczą w obszarze bezpieczeństwa IT, uhonorowaną tytułem MVP Enterprise Security.
SECURITY CASE STUDY to spotkanie społeczności IT Security przyciągające setki uczestników. To inspirujące, poszerzające horyzonty zawodowe wydarzenie. Z całą pewnością przełoży się na zwiększenie kompetencji, pozwoli poznać nowe trendy, metody i technologie zapewniające wyższy poziom bezpieczeństwa.
Więcej informacji na temat konferencji, stale uzupełnianą agendę oraz możliwość rejestracji bezpłatnej i płatnej on-line można znaleźć na stronie wydarzenia: www.securitycasestudy.pl
4 komentarze do
7 sierpnia, 2018 o godzinie 13:12
Czasy, w których przestępca będący znakomitym hakerem może uczynić więcej zła niżeli ten z bronią w ręku – oczywiście nie w każdym przypadku ale tak mniej więcej jest. Cyfryzacja ma swoje minusy :/
22 sierpnia, 2018 o godzinie 08:21
Dzisiaj hakerem może zostać prawie każdy wystarczy ciągła praca nad swoimi umiejętnościami hakerskimi przy komputerze. Poniekąd to trochę niepokojące aczkolwiek nie wielu się na to kusi ;)
5 września, 2018 o godzinie 15:43
Jasne, że każdy może zostać hakerem, ale jednak trzeba mieć jakiekolwiek pojęcie na ten temat:)
30 lipca, 2019 o godzinie 10:27
X-sklep, a 20 lat temu tylko wybrańcy mogli zostać hakerami? Idąc tym tokiem rozumowania, dzisiaj piłkarzem może zostać prawie każdy wystarczy ciągła praca nad swoimi umiejętnościami piłkarskimi na boisku… Tak jest z każdą specjalizacją.
Oczywiście dostępność informacji tematyki hakerskiej jest dużo większa niż kiedyś co nie zmienia faktu, że 20 lat temu przy regularnej nauce, hakerem mógł zostać prawie każdy – wystarczyła pasja, ciekawość i samozaparcie.