BOTHUNTERS.PL bezpieczeństwo, trojan, botnet, wirus i łamanie haseł z serwisu nasza-klasa, hacking i cracking. Ciemna Strona Mocy u nas w świetle reflektorów.

Jeżeli ktoś uruchomi jakiś program na Twoim komputerze, to ten komputer przestaje być już Twój.

Konto:

Niezalogowany
Zaloguj się

Menu główne:


Blog

4 komentarze do Zapraszamy na konferencję SECURITY CASE STUDY 2018

 1. Tomek

  7 sierpnia, 2018 o godzinie 13:12

  Czasy, w których przestępca będący znakomitym hakerem może uczynić więcej zła niżeli ten z bronią w ręku – oczywiście nie w każdym przypadku ale tak mniej więcej jest. Cyfryzacja ma swoje minusy :/

 2. X-Sklep

  22 sierpnia, 2018 o godzinie 08:21

  Dzisiaj hakerem może zostać prawie każdy wystarczy ciągła praca nad swoimi umiejętnościami hakerskimi przy komputerze. Poniekąd to trochę niepokojące aczkolwiek nie wielu się na to kusi ;)

 3. Thomas

  5 września, 2018 o godzinie 15:43

  Jasne, że każdy może zostać hakerem, ale jednak trzeba mieć jakiekolwiek pojęcie na ten temat:)

 4. veoineiro

  30 lipca, 2019 o godzinie 10:27

  X-sklep, a 20 lat temu tylko wybrańcy mogli zostać hakerami? Idąc tym tokiem rozumowania, dzisiaj piłkarzem może zostać prawie każdy wystarczy ciągła praca nad swoimi umiejętnościami piłkarskimi na boisku… Tak jest z każdą specjalizacją.

  Oczywiście dostępność informacji tematyki hakerskiej jest dużo większa niż kiedyś co nie zmienia faktu, że 20 lat temu przy regularnej nauce, hakerem mógł zostać prawie każdy – wystarczyła pasja, ciekawość i samozaparcie.

Napisz komentarz

(*)
Pole wymagane