BOTHUNTERS.PL bezpieczeństwo, trojan, botnet, wirus i łamanie haseł z serwisu nasza-klasa, hacking i cracking. Ciemna Strona Mocy u nas w świetle reflektorów.

Jeżeli ktoś uruchomi jakiś program na Twoim komputerze, to ten komputer przestaje być już Twój.

Konto:

Niezalogowany
Zaloguj się

Menu główne:


Blog

2 komentarze do Nakradł z bankomatów 1.5 miliona dolarów

 1. r9s

  12 stycznia, 2012 o godzinie 19:16

  Tylko 60 lat? ;)

 2. Skorpion

  2 grudnia, 2015 o godzinie 16:40

  Z dr Harry Thomas
  Brondesbury, North West
  Londyn, Anglia

  Drogi przyjacielu.

  Jestem dr Harry Thomas z Brondesbury, North West London, tutaj w Anglii. Pracuje dla UBS Investment Bank London. Pisze o propozycji biznesowych, które beda z ogromna korzyscia dla nas obu. W moim departamencie, jako czlonek Komitetu Wykonawczego UBS Investment Bank i równiez Officer Chief Risk tutaj (Greater London Regional Office). Odkrylem opuszczonej sume 15 milionów Great British funtów szterlingów (pietnascie milionów Great British Pounds Sterling) na koncie nalezacym do jednego z naszych zagranicznych zmarlego klienta, miliarder Business Man (Late Pan Mojzesz Saba Masri) z Meksyku, który byl ofiara katastrofy lotniczej, w wyniku jego smierci i czlonków jego rodziny. Saba byl 51-letni. Równiez w katastrofie lotniczej, byl z zona i synem Abrahama (Saba) i jego córka-in-law.

  Wybór skontaktowac sie budzi z charakter geograficzny, gdzie mieszkasz, w szczególnosci ze wzgledu na wrazliwosc transakcji i poufnosc w niniejszym wynalazku. Teraz nasz bank zostal czeka na którykolwiek z krewnymi, aby sie sie do roszczenia, ale nikt tego nie zrobil. Ja osobiscie przegrala sprawe w odnalezieniu krewnych do 10 miesiaca, teraz szukam Twojej zgody, aby zaprezentowac Panstwu jak najblizszych krewnych / Will Beneficjenta do zmarlego tak, ze wplywy z tego konta wyceniono na 15 milionów funtów funtów moze byc wyplacona do Ciebie ,

  To bedzie wyplacane lub udostepniane w tych procentów, 60% do 40% mnie i dla Ciebie. Mam zabezpieczone wszystkie niezbedne dokumenty prawne, które moga byc wykorzystane do wykonania kopii zapasowej tego twierdzenia jest uczynienie. Wszystko, co musisz zrobic, to wypelnic swoje nazwiska do dokumentów i zalegalizowac go w sadzie, aby udowodnic Ci za prawowitego beneficjenta. All I wymagaja teraz jest uczciwy wspólpracy, poufnosci i zaufania w celu umozliwienia nam patrz poprzez te transakcje. Gwarantuje, ze bedzie to wykonane zgodnie z prawem rozwiazanie, które bedzie chronic komputer z wszelkich przypadków naruszenia prawa.

  Prosze dostarczyc mi nastepujace: jak mamy 7 dni, aby go uruchomic poprzez. To jest bardzo pilne PLEASE.

  1. Imie i nazwisko:
  2. Twój numer telefonu komórkowego:
  3. Twój Adres kontaktowy:
  4. Twój Wiek:
  5. Plec:

  Po przejsciu przez metodyczne wyszukiwania, postanowilem skontaktowac sie z Toba nadzieje, ze znajdziesz to propozycja interesujaca. Na potwierdzenie tej wiadomosci i wskazujac zainteresowanie dostarcza Panstwu wiecej informacji. Starania, aby dac mi znac swojej decyzji zamiast trzymac mnie czeka.

  Pozdrawiam,
  Dr Harry Thomas

  telefon numer +447937462412

Napisz komentarz

(*)
Pole wymagane